प्रदेश नम्बर २ का नयाँ शक्तिका उम्मेदवारहरुको सूची

२२ भदाै २०७४

काठमाडौं । तेस्रो चरणमा हुन लागेको प्रदेश नं. २ को स्थानीय तह निर्वाचनमा नयाँ शक्ति पार्टी, नेपालले आफ्नो उम्मेदवारहरुको मनोनयन दर्ता गरेको छ । नयाँ शक्ति पार्टी, नेपालका उम्मेदवारहरु निम्नानुसार रहेका छन्:–

१. सप्तरी

राजविराज नगरपालिका
मेयर : मिना ठाकुर
उपमेयर : अनन्तलाल शाह

खड्ग नगरपालिका
मेयर : अबुल हुसैन
उपमेयर : सुनिता चौधरी

बोदेबसाइन नगरपालिका
मेयर : शुशिल यादव
उपमेयर : शिलादेवी दास

डाक्नेश्वरी नगरपालिका
मेयर : उमेश प्रमाणी
उपमेयर : आर्थिदेवी चौधरी

हनुमाननगर कंकालिनी नगरपालिका
मेयर : रुद्र नारायण वैतरा
उपमेयर : मालती गुप्ता

शम्भुनाथ नगरपालिका
मेयर : सिताराम मण्डल
उपमेयर : रेखा चौधरी

सुरुङ्गा नगरपालिका
मेयर : शिवदर्शन पासवान

छिन्नमस्ता गाउँपालिका
प्रमुख : सुर्यनारायण मण्डल
उपप्रमुख : प्रमिलादेवी शाह

कृष्णसारन गाउँपालिका
प्रमुख : दुर्गा चौधरी
उपप्रमुख : कल्पना चौधरी

बेल्ही चपेना गाउँपालिका
प्रमुख : बिहारी शाह

तिलाठी कोइलाडी गाउँपालिका
प्रमुख : उमाकान्त झा

विष्णुपुर गाउँपालिका
प्रमुख : लक्ष्मण शाह

२. सिरहा

सिरहा नगरपालिका
मेयर : डा. दिलिप सदा
उपमेयर : मिना खातुन

गोलबजार नगरपालिका
मेयर : हेमन्त श्रेष्ठ

लाहान नगरपालिका
मेयर : चन्द्रनारायण कुशवाह

कर्जन्हा नगरपालिका
मेयर : कुशेश्वर महतो
उपमेयर : तारा भण्डारी

कल्याणपुर नगरपालिका
मेयर : सञ्जिवकुमार यादव

मिर्चैया नगरपालिका
मेयर : कुमार साह सुँढी

भगवानपुर गाउँपालिका
प्रमुख : उमेश यादव
उपप्रमुख : सरीता यादव

३. धनुषा

जनकपुर उप–महानगरपालिका
मेयर : उमेश शाह
उपमेयर : गिताकुमारी शाह

विदेह नगरपालिका
मेयर : मोहम्मद सदिफ नदाफ
उपमेयर : शकुन्तलादेवी महतो

शहिंदपुर नगरपालिका
मेयर : दिगम्बर अधिकारी
उपमेयर : बबिता महरा

नगराइन नगरपालिका
मेयर : युगलकान्त चौधरी

धनुषाधाम नगरपालिका
मेयर : नवराज प्रसाद बास्कोटा
उपमेयर : लक्ष्मीमियाँ यादव

बटेश्वर गाउँपालिका
प्रमुख : गणेश ठाकुर

४. महोत्तरी

बर्दिबास नगरपालिका
उपमेयर : पेशलकुमारी पौडेल

गौशाला नगरपालिका
मेयर : जोगेन्द्र शाह
उपमेयर : बासु सदा

मनरा सिसुवा नगरपालिका
मेयर : लक्ष्मीदेवी सिंह
उपमेयर : धनपत साह

बलवा नगरपालिका
मेयर : शिशिरकुमार शाह (मुन्ना)

लोहारपट्टी नगरपालिका
मेयर : शिव सदा

भंगाहा नगरपालिका
प्रमुख : चेतनारायण चौधरी

एकडरा गाउँपालिका
प्रमुख : दिलिप शाह

महोत्तरी गाउँपालिका
प्रमुख : लालु महतो कोइरी

सोनमा गाउँपालिका
प्रमुख : शत्रुधन शाह
उपप्रमुख : रामकैलाश यादव

समसी गाउँपालिका
प्रमुख : देवी यादव
उपप्रमुख : राजदेव यादव

५. सर्लाही

मलङ्वा नगरपालिका
मेयर : शान्तिदेवी रजक
उपमेयर : राजेशकुमार सिंह

गोडैता नगरपालिका
मेयर : दिपेन्द्र शाह सराफ

लालबन्दी नगरपालिका
मेयर : मुकुन्द काफ्ले
उपमेयर : झम्क धिताल

बसबरिया गाउँपालिका
प्रमुख : अञ्जली ठाकुर
उपप्रमुख : पार्वती देवी मण्डल

चक्रघट्टा गाउँपालिका
प्रमुख : विनोद चौधरी

रामनगर गाउँपालिका
प्रमुख : लालबाबु यादव
उपप्रमुख : तारादेवी महरा

पर्सा गाउँपालिका
प्रमुख : ज्ञानेन्द्र महतो

६. बारा

फेटा गाउँपालिका
प्रमुख : सितादेवी कोईरी
उपप्रमुख : रामासिस महता

परवानीपुर गाउँपालिका
प्रमुख : भदैमिया हवारी
उपप्रमुख : हुसलवानो खातुन

सुवर्ण गाउँपालिका
प्रमुख : अशोक यादव
उपप्रमुख : जानकीदेवी शाह

देवताल गाउँपालिका
प्रमुख : रामेश्वरी सहनी
उपप्रमुख : लालसादेवी

७. पर्सा

पकाहा मैनपुर गाउँपालिका
प्रमुख : धामु शर्मा
उपप्रमुख : मैना खातुन

कालिका गाउँपालिका
प्रमुख : जयकुमार पासवान
उपप्रमुख : विनु देवी

सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका
उपप्रमुख : ध्रुव शाह कानु

८. रौतहट

राजपुर नगरपालिका
मेयर : शेख अब्दुल कदिर
उपमेयर : शर्मिला कोईराला शाह

फतुवा विजयपुर नगरपालिका
मेयर : रामशिष उपाध्याय

चन्द्रपुर नगरपालिका
उपमेयर : रञ्जु गौतम

मौलापुर नगरपालिका
मेयर : रजन साह
उपमेयर : पान देवी